Po czym poznać dobrego projektanta wnętrz

Po czym poznać dobrego projektanta wnętrz

23 marca 2019 Wnętrza i meble 0

Każdy remont to spory wydatek i całkiem duże wyzwanie. Nawet najmniejszy błąd może sprawić, że koszty całego przedsięwzięcia znacznie wzrosną. Dlatego zawsze bardzo się stresowałam, kiedy w moim mieszkaniu trwał jakikolwiek remont. Bałam się, że coś pójdzie nie po mojej myśli i efekty nie będą takie, o jakich marzyłam.

Jak projektant ułatwił mój remont

projektant wnętrz WarszawaPodczas ostatniego remontu mieszkania postanowiłam zrobić wszystko, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko ewentualnych niepowodzeń. Dlatego zdecydowałam się zatrudnić profesjonalistę. Jeśli też marzy Ci się uzdolniony projektant wnętrz Warszawa jest idealnym miejscem na znalezienie takiej osoby. Skąd wiedziałam, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę? Kierowałam się kilkoma zasadami, które pozwoliły mi dostrzec osoby godne uwagi. Przede wszystkim najważniejsze było pierwsze spotkanie. Wybrany przeze mnie projektant wysłuchał dokładnie wszystkich moich oczekiwań dotyczących remontu i obejrzał zdjęcia projektów, które mi się podobały. Od razu próbował doradzić, jakie rozwiązania dobrze się sprawdzą w mieszkaniu, a z których lepiej zrezygnować. Co więcej, był bardzo kreatywną osobą, dlatego przedstawił kilka swoich pomysłów zgodnych z moim gustem, a niektóre z nich okazały się świetnym wyborem. Podczas kolejnych spotkań pokazał mi dokładne plany pokojów i wyjaśnił wszystkie kwestie, co do których miałam wątpliwości. Dzięki temu przestałam się tak bardzo stresować remontem, ponieważ wiedziałam, że cały projekt nadzoruje odpowiednia osoba.

Zmiana wystroju mojego mieszkania bardzo się udała. Efekty remontu były zniewalające, a ja pierwszy raz nie musiałam się o nic martwić. Nigdy nie sądziłam, że prawdziwy profesjonalista może tak bardzo usprawnić cały ten proces i dopasować projekt pod indywidualne preferencje każdego klienta.