Trójmiasto jako miejsce idealne do zakupu garniturów

Trójmiasto jako miejsce idealne do zakupu garniturów

21 sierpnia 2017 Zakupy 0

 

Gdzie kupić dobry garnitur na miarę w Trójmieście? To jest właśnie pytanie, jakie ostatnio zadawaliśmy ludziom podczas naszej sondy ulicznej. Spektrum odpowiedzi było naprawdę szerokie.

Co z garniturami na miarę w Trójmieście?

garnitury na miarę trójmiastoZależnie od grupy społecznej i przekroju wiekowego, któremu zadaliśmy to pytanie, odpowiedzi znacznie się różniły. Jak widać, każdy ma inny pogląd na  temat garnitury na miarę Trójmiasto szczególnie się w tym wyróżnia. Część osób kompletnie nie była w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Nic dziwnego, w końcu młodzież czy też dzieci niespecjalnie się tym tematem interesują. Poza tym, ludzie starsi często nie mieli jakiegokolwiek pojęcia na ten właśnie temat, albo też w drugą stronę- wskazywali miejsca, które już od dawna nie istnieją, a które to znali oni z przeszłości, często bardzo odległej- nawet wręcz swojej młodości.  Nie pomogło nam to, zdecydowanie nie, natomiast pozwoliło na zaznajomienie się z historią tego typu lokali oraz uświadomienie sobie, w jaki sposób następuje rotacja punktów usługowych w danych miejscach. Była to swojego rodzaju zaleta, nie da się zaprzeczyć.  Ludzie młodzi oraz w wieku średnim doskonale wiedzieli, jak odpowiedzieć na zadawane przez nas pytania. W końcu w dużej mierze temat dotyczy właśnie ich. Duża ilość zawodów wymaga noszenia tego typu strojów, a firmy konsekwentnie przestrzegają dress- code. Nie ma co do tego wątpliwości. Co więcej, staje się to coraz bardziej powszechne, jest to wręcz norma, traktowana jako coś normalnego. Potrafili oni wskazać nam bardzo dużą ilość miejsc, gdzie moglibyśmy zrobić takie zakupy, nie stanowiło to dla nich najmniejszego problemu.

Z przeprowadzonej sondy ulicznej wynika, że w Trójmieście nie ma najmniejszego problemu z zakupem garnituru szytego na miarę i nie zakup odpowiedniego nie wymaga dużej ilości poświęconego na to czasu. Tak więc, sytuacja na rynku jest pozytywna.